Narzędzia do pracy online

5 stycznia 2022
Posted in Narzędzia
5 stycznia 2022 2moro

Narzędzia do pracy online

Jakie narzędzia przydadzą Ci się do pracy online?

Czy wiesz jak możesz sobie ułatwić pracę online? Istnieje mnóstwo narzędzi… jednak my polecamy te ulubione 🙂 

Google Dysk

Aby korzystać z dysku Google musisz mieć konto na google. Rejestracja i korzystanie z dysku google jest darmowe i oferuje w bezpłatnej wersji miejsce na dane o wielkości 15 GB. 

Wejdź na dysk google: https://drive.google.com/drive/my-drive 

Na dysku mamy możliwość przechowywania plików oraz zdjęć czy filmów, jednak najciekawszą opcją według mnie są…. Dokumenty Google! Dokumenty działają w ramach Dysku Google, a dlaczego są takie super? Dlatego, że możesz je współdzielić z innymi i tworzyć dokument w czasie rzeczywistym.

Z najbardziej popularnych i najczęściej używanych są to dokument (word), arkusz (excel), prezentacja (power point) lub formularz (ankieta).

Dodatkowo udostępniając taki dokument innym osobom mamy możliwość wyboru – czy dajemy prawo do edycji, czy tylko do komentowania treści czy może tylko wyświetlania bez możliwości ingerencji.

 

Asana

Asana to prawdziwe centrum dowodzenia zadaniami i przypisywaniem ich do konkretnych osób. Świetne narzędzie do organizacji pracy. Możemy zatytułować zadanie, nadać datę wykonania a nawet godzinę, przypisać do osoby oraz opisać szczegóły i dodać załączniki. Nie wyobrażamy sobie codziennej pracy bez tego narzędzia. Dodatkowo asana posiada wersję darmową, która w zupełności wystarcza w małej firmie 🙂

Sprawdź Asanę: https://app.asana.com 

Ps. Z innych narzędzi tego typu polecamy sprawdzić Trello lub Notion – prawie to samo, ale inne 😉 

 

Canva

To świetne narzędzie dla “nie grafików” oraz dla każdego, kto potrzebuje szybko przygotować grafiki do publikacji w internecie lub do druku. 

Canva posiada wersję bezpłatną, ma mnóstwo szablonów na posty, materiały drukowane czy banery internetowe. Warto sprawdzić 🙂

https://www.canva.com 

ZRÓBMY COŚ
RAZEM!

Stworzymy dla Ciebie plan na przyszłość,
a potem razem wdrożymy go w życie.

Siedziba Kraków

Napisz lub zadzwoń, umówmy się na spotkanie 🙂

hello@2moro.pl

+48 503 119 029

Oddział Warszawa

Napisz lub zadzwoń, chętnie przygotujemy ofertę 🙂

warszawa@2moro.pl

+48 503 124 026

2MORO

Marketing of tomorrow © 2022
contact-section